Stomatolog Lidia Krawczyńska

lek. stom. Lidia Krawczyńska

Studia stomatologiczne ukończyła w 2004 roku na Wydziale Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.

Domeną jej działalności jest endodoncja, a także stomatologia zachowawcza i estetyczna. Systematycznie uczestniczy w sympozjach i kursach praktycznych, by na bieżąco poznawać najlepsze techniki leczenia kanałowego.

Niezwykle precyzyjna i skrupulatna w swojej pracy. Zawsze uśmiechnięta. Z empatią i indywidualnie traktuje każdego Pacjenta.


Pasje: nordic walking, narciarstwo, górskie wędrówki, dobra książka

lek. stom. Paweł Krawczyński

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, gdzie w 2004 roku ukończył studia na Wydziale Stomatologii.

Specjalizuje się w implantologii, protetyce, chirurgii, a także stomatologii zachowawczej i estetycznej. Od wielu lat jest członkiem towarzystw implantologicznych: PSI i DGOI. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w specjalistycznych kursach i konferencjach.

Precyzja i dokładność leczenia, a także komfort i zadowolenie Pacjenta to dla niego priorytet. Spokojny, opanowany, z zaangażowaniem rozwiązuje problemy stomatologiczne, z którymi zgłaszają się Pacjenci.


Pasje: bieganie, narciarstwo, wędkarstwo

Stomatolog Paweł Krawczyńska
Asystentka Stomatologiczna Iwona Fortuna

higienistka stom. Iwona Fortuna

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna oraz Niepublicznej Szkoły Biznesu w Rzeszowie na kierunku higienistka stomatologiczna.

Z Gabinetem Stomatologicznym KRAWDENT związana od 2008 r. Zawsze miła,pomocna i uśmiechnięta. Swoją pracę wykonuje z pasją i pełnym zaangażowaniem. Perfekcyjna w każdym detalu. Jest “dobrym duchem”:) Gabinetu KRAWDENT.

Uczestniczy w kursach i szkoleniach wciąż podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.


Pasje: jazda na rowerze, bieganie, książki, dobre kino

higienistka stom. Izabela Górniewicz

Absolwentka Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Rzeszowie na kierunku asystentka stomatologiczna oraz higienistka stomatologiczna.

Z Gabinetem Stomatologicznym KRAWDENT związana od 2017r. Pełna życzliwości i zrozumienia. Z uśmiechem i w pełni poświęca swój czas Pacjentom. Skrupulatna w wypełnianiu swoich obowiązków.

Chętnie podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach.


Pasje: jazda na rolkach, górskie wędrówki, moda

Asystentka Stomatologiczna Izabela Górniewicz

Galeria

Gabinet Stomatologiczny Krawdent Rzeszów